Ostatnie zawody spławikowe

W niedzielę 17.09.2023.r na stawie Maroko rozegrane zostały ostatnie w tym sezonie zawody z cyklu spławikowego GP .Zawody te ostatecznie decydowały o zwycięstwie w rywalizacji ,przed zawodami w klasyfikacji GP prowadził kolega Rogowski Piotr na drugim miejscu był kolega Marcinkowski Józef z taką samą ilością punktów -dzieliła ich tylko różnica wagi . Lepszy okazał się jednak Józef Marcinkowski ,który w bezpośredniej rywalizacji pokonał  Piotra Rogowskiego wygrywając z nim w setorze II z wagą 10,045 kg. W sektorze  nr II dobry finisz pokazał kolega Adam Kostrubała z wynikiem 6.465 kg.

Zwycięzcą Pucharu jesieni został kolega Marcinkowski Józef 10,045 kg pirwsze miejsce sektor II , miejsce drugie Kostrubała Adam 6.465 kg-zwycięztwo sektor nr II, miejsce trzecie Rogowski Piotr  6.230 kg drugie miejsce sektor  nrII , wyniki pozostałych uczestników,oraz ostateczna klasyfikacja GP w załącznikach poniżej